Захист населення і територій у випадку виникнення надзвичайних ситуацій

Порядок дій населення у разі оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації

• Якщо ви чуєте безперервну роботу електросирен протягом тривалого часу (більше 3 хвилин) - це означає сигнал потенційної загрози, сигнал з метою привернути увагу населення - "Увага всім!".
  • Після сигналу вуличних сирен, через місцеві засоби масової інформації (місцеве радіо та телебачення, офіційний сайт міської ради, вуличні гучномовці, гучномовці на патрульних автомобілях поліції) буде здійснюватись інформування населення про вид надзвичайної ситуацій, що виникла або загрозу її виникнення, правила дій населення в даній ситуації, основні заходи безпеки, необхідність евакуації з окремих районів міста, здійснення інших невідкладних заходів.

Укриття населення

Захисні споруди цивільного захисту (найпростіші укриття).
Для перегляду місця розміщення захисних споруд (заглиблених приміщень) натисніть на зображенні нижче

Заходи запобігання виникненню надзвичайних ситуацій

Планова діяльність
Застережна інформація, попередження населення про можливу небезпеку