Правила благоустрою

Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту. Стан вулично-дорожньої мережі, освітлення, озеленення та чистота міста – оцінка діяльності як місцевої влади, так і громадськості. Це показник рівня участі територіальної громади у вирішенні проблем та перспектив розвитку сфери благоустрою та комунального обслуговування населеного пункту.
За останні роки в місті здійснюються дієві заходи щодо покращення благоустрою громадських місць – вулиць, тротуарів, парків, вуличного освітлення і та ін. Приємно також відмітити, що в місті є підприємства, установи, організації, фізичні особи-підприємці та громадяни, котрі створюють біля своїх будівель та житлових будинків належний благоустрій та озеленення.
Відповідно до Правил благоустрою міста Дубна:

Обов'язки жителів

Обов'язки підприємств, установ, організацій, фізичних осіб-підприємців

Відповідальність

Водночас, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів (ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення) тягнуть за собою накладення штрафу на громадян – від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360 грн.); на посадових осіб, громадян - суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 грн.).
Наш час диктує нові підходи до життя в громаді, у тому числі і до того середовища, в якому ми разом проживаємо.