Інвестиційна діяльність

Сьогоднішне  Дубно – це  промисловий  регіон  зі  значним  ресурсним  та інвестиційним потенціалом.З  метою  модернізації  господарського  комплексу  і  соціальної  сфери  міста впроваджуються    регіональні  програми  та заходи,  спрямовані  на  формування сприятливого інвестиційного клімату.
Тому ми намагаємося створити усі необхідні умови з метою збільшення обсягів інвестицій   у   м.Дубно. Ми готові і надалі сприяти вітчизняному та міжнародному бізнесу та надавати необхідну допомогу у реалізації інвестиційних проектів у регіоні.
Влада регіону відкрита до співпраці!

Інвестиційний портал

Дубенська міська рада має власний інвестиційний сайт.
Цей веб-сайт створено в рамках проекту "Школа залучення інвестицій для західноукраїнських органів місцевої влади", який співфінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польщі в рамках програми "Польська допомога задля розвитку 2014/2015". Виконавець проекту – Малопольський інститут територіального самоврядування та Адміністрації FRDL MISTiA (Краків, Польща). Партнери в Україні – ЛМГО "Інститут політичних технологій" (Львів), ГЦ "Ділові ініціативи" (Івано-Франківськ). 
Даний сайт являє собою презентацію інвестиційних можливостей та проектів м.Дубна, він доступний на 3 мовах (українська, польська, англійська). Тут можна ознайомитись з кожною інвестиційною пропозицією детально. Для переходу на інвестиційний портал міста Дубна виберіть зображення нижче або перейдіть за зовнішнім посилання внизу сторінки.