Стратегія розвитку міста

21 липня 2017 року містом прийнято рішення проприєднання до нової  ініціативи  ЄС  «Мери  за  економічне  зростання».  В  рамках  цієї співпраці розроблено План місцевого економічного розвитку міста Дубнадо 2020 року.
Пропонуємо Вам ознайомитися із Планом економічного розвитку міста  Дубно  Рівненської  області  до  2020  року,  який  є  фундаментом економічного  зростання  міста  та    яким  визначено  два  пріоритетних напрямки: 
-Створення центру сприяння розвитку підприємництва; 
-Будівництво   комплексу   обслуговування   туристів   з   багатофункціональним використанням території для покращення бізнес-середовища в місті Дубно.
Паралельна  реалізація  2  проектів  в  рамках  Плану  забезпечить  активізацію  малого  та середнього  підприємництва,  створить  нову  туристичну  інфраструктуру,  залучить  нових підприємців у туристичну сферу, сформує позитивний імідж міста як туристично та економічно привабливого, залучить інвестиції в місто.Переконаний, що розроблений План дасть свої реальні результати вже в найближчі роки за умови сприяння бізнесу та мешканців міста. Час диктує нові критерії успішності міста. На першийплан виходять не просто розміри міста  і  його  географічне  розташування,  а  такі  критерії  як  комфорт,  безпека,  можливості працевлаштування,  культурне  середовище,  умови  для  ведення  бізнесу.  І  при  цьому  необхідно зберегти душу Дубна, його історичну самобутність, адже ми отримали місто у спадок від предків і зобов’язані зберегти та примножити це надбання. Нас має об’єднати ідея кращого облаштування міста та відродження його величі. 

Звіти про виконання