Новина

Наступна новина > < Попередня новина

День міста у Дубні відзначили урочисто, яскраво, колоритно

З нагоди Дня міста 2 серпня у Дубні відбулось багато різноманітних заходів та подій. Загалом в цей день міською владою для дубенчан та гостей було підготовлено насичену програму культурно-розважальних заходів на різні смаки та вподобання.
Апогеєм відзначення Дня міста стали урочистості на головній сцені міста.
З вітальним словом до дубенчан та гостей міста звернувся міський голова Василь Антонюк. Він зазначив, що День міста - це свято усіх його жителів, які становлять єдину громаду, і своєю працею, своїм життям формують обличчя нашого рідного міста. З особливою повагою міський голова говорив про учасників АТО, завдяки яким маємо можливість жити під мирним небом. Пам'ять загиблих земляків-Героїв вшанували хвилиною мовчання. 
Також привітали дубенчан зі святом керівники офіційних делегацій та почесні гості, які завітали на святкування Дня міста Дубно.
Колоритною окрасою свята став показ-дефіле “Мій квітковий оберіг”. Понад 70 учасниць різного віку продемонстрували неповторну красу українських віночків. Кожен віночок вирізнявся оригінальністю та вміло підібраними кольорами квітів. Усі учасниці показу отримали від керівників міста пам'ятні подарунки.
Завершився День міста святковим концертом — дубенчан та гостей міста розважали знані артисти Оксана Муха та Ivan Navi.
Впродовж дня на майдані Незалежності діяв ярмарок народних умільців, святкова торгівля та атракціони.