Новина


День підприємця у Дубні

Сьогодні, 6 вересня 2019 року, у Дубні відзначили День підприємця. Цьогоріч за ініціативи міського голови Василя Антонюка відзначення пройшло в новому форматі — управління економіки і власності запросило підприємців міста на одне з провідних дубенських підприємств - ПрАТ «Дубномолоко». Учасники заходу ознайомились з процесом виробництва продукції підприємства, екскурсію по якому провели голова правління Олег Власюк та директор з виробництва Наталія Шкаравецька. 
Після цього в конференц-залі підприємства відбулись урочистості з нагоди професійного свята підприємців. З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Василь Антонюк. Очільник міста відзначив значний внесок малого та середнього бізнесу у розвиток Дубна, подякував підприємцям за сумлінну і самовіддану працю, благодійницьку і громадську діяльність, плідну співпрацю з органами місцевого самоврядування. Грамотою Дубенської міської ради було відзначено трудовий колектив ПрАТ «Дубномолоко», кращим підприємцям міста вручено подяки. 
Завершився святковий захід дегустацією продукції ПрАТ «Дубномолоко», під час якої присутні переконались, що справді «Життя смачніше з КОМО».