Депутати міської ради схвалили звернення щодо дотримання технологічних процесів на зерновому елеваторі

Сьогодні, 08 листопада, під час засідання сесії міської ради депутати одноголосно схвалили чергове звернення до директора UKRLANDFARMING PLC Ковток Г.І. щодо дотримання технологічних процесів на зерновому елеваторі.
Слід зазначити, що Дубенська міська рада щороку звертається з письмовими листами до ТзОВ СП “Нива” щодо вирішення питання викидів пилу та зерновідходів.
Цьогоріч з жовтня місяця жителями вулиць А.Малишка, В.Сосюри, Я.Каменського, І.Федорова та провулка І.Федорова  знову піднялося питання про викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.
“У разі не вжиття заходів щодо належної роботи фільтрувального обладнання підприємства та не допущення забруднення повітря відходами Дубенська міська рада звернеться в судові органи щодо тимчасового призупинення виробництва підприємств ТзОВ СП “Нива” та ПрАТ  “Західно торгово-промисловий дім””, - наголошується у прийнятому зверненні депутатів Дубенської міської ради.