Наступна новина > < Попередня новина

Для маленьких дубенчан у День міста проведено дитяче свято

Для маленьких дубенчан у День міста в сквері біля майдану Незалежності було організовано та проведено дитяче свято “Весела галявина”. Захід розпочався виставою “Казка з чарівної скрині” Рівненського академічного театру ляльок.
Далі на маленьких дубенчан чекали їхні улюблені казкові герої, які розважали малюків різними іграми та забавами.
Одним із найяскравіших моментів свята для малюків стало Шоу мильних бульбашок. Весь час на галявині панувала весела та піднесена атмосфера, дзвенів дитячий сміх та лунали голосні оплески.
Під час проведення ігрових програм діти отримували солодкі подарунки та яскраві кульки.
В ході свята на території “Веселої галявини” проходила акція “Ми малюємо своє місто”, під час якої жителі та гості свята голосували за малюнки талановитих маленьких художників. Також діти могли скористатись дитячим аквагримом та відвідати творчу майстерню.
По завершенні заходу було проведено підрахунок голосів та нагороджено переможців і учасників акції гарними подарунками.