Новина


До відома громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!

Управління праці та соціального захисту населення Дубенської міської ради повідомляє, на виконання п.1 ст. 20, п.1 ст. 21, п.1 ст. 22, ст. 24, п.4 частини першої ст.30 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” управління праці та соціального захисту населення  забезпечує надання пільги постраждалим громадянам за бюджетною програмою “Пільги на медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.  Організація забезпечення ліками громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, проводиться відповідно до рішення виконавчого комітету Дубенської міської ради від 16.10.2009р. №677 “Про організацію забезпечення ліками громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” та затвердженого ним порядку безоплатного забезпечення ліками для амбулаторного лікування та безоплатного і пільгового зубопротезування постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи громадян м. Дубно. 
 Надання пільг згідно п. 1 ст.22 та ст.24 проводиться відповідно до Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.06.2015р. №389 (із змінами).
Кошти для забезпечення ліками для амбулаторного лікування та безоплатного і пільгового зубопротезування постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи надходять до бюджету міста  як субвенція з обласного бюджету. Так на 2019 рік передбачені кошти в розмірі 8 100,00 грн. За 9 місяців поточного року використано кошти в сумі 4 140,80 грн. 
У зв’язку із ліквідацією КП “Аптека” Дубенської міської ради, яка здійснювала безоплатний відпуск ліків за рецептами лікарів для амбулаторного лікування постраждалим громадянам, з вересня місяця відпуск ліків проводиться через аптечний заклад “Аптека №6” ТВД “Рівнефармація”. 
Зубопротезування постраждалих проводиться міською стоматологічною поліклінікою. Відшкодування витрат аптечному закладу за безкоштовний відпуск ліків постраждалим громадянам та оплата послуг зубопротезування стоматологічній поліклініці здійснюється управлінням праці та соціального захисту населення у межах визначених обсягів видатків на зазначені цілі, відповідно до кошторисів та згідно укладеної угоди.
За 9 місяців поточного року ліки відпущені по 40 рецептах, забезпечено ліками 22 постраждалих громадян,  зубопротезування не проводилося.
Аптека веде комп'ютерний облік медикаментів, безоплатно виданих постраждалим громадянам, у реєстрі реалізованих безоплатно ліків, стоматполіклініка веде реєстр наданих послуг з безоплатного та пільгового зубопротезування постраждалих громадян, які подаються управлінню праці та соціального захисту населення для перевірки та відшкодування коштів.  
Для отримання консультацій та визначення права на отримання пільг необхідно звертатись в управління за адресою: м.Дубно, вул.Кирила і Мефодія,16 (каб.11), тел. 4-11-94.