ДО ВІДОМА ПІЛЬГОВИКІВ

Управління праці та соціального захисту населення Дубенської міської ради доводить до відома пільгової категорії населення, що згідно Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 року № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» з 01.10.2019 року пільги на оплату житлово-комунальних послуг будуть надаватися у готівковій формі.
Пільговики, які бажають отримувати пільги готівкою мають подати до управління (м. Дубно вул. К. І Мефодія, 16 каб. № 2) заяву, у якій зазначаються реквізити рахунка для виплати пільг, відкритого в АТ «Ощадбанк». Громадянам які звернуться із заявою до 15 жовтня виплата пільги здійснюється у грошовій готівковій формі з початку опалювального сезону, які звернуться після 15 жовтня – з початку неопалювального сезону.
З метою підготовки до реалізації з 01.10.2019 року даного Порядку просимо пільгові категорії населення надати інформацію про мобільні телефони, паспорти та ідентифікаційні номери пільговиків та членів сім’ї, на яких поширюється пільга.
Пільговики зобов’язані повідомляти управління про зміну всіх обставин, які впливають на надання пільг.
За отриманням консультацій звертатися в управління праці та соціального захисту населення Дубенської міської ради за адресою: м. Дубно вул. Кирила і Мефодія,16, І поверх, каб. №2, тел. 4-19-51.