Наступна новина > < Попередня новина

Дубно з Днем міста приїхали привітати багато гостей

Цьогоріч нашому древньому Дубну виповнилось уже 919 років. З цієї нагоди на запрошення міського голови Василя Антонюка, аби розділити радість святкування, до Дубна прибули делегації з дружніх міст України та із-за кордону.
Так, на святкування завітали представники з міст-побратимів Гіжицько та Соколув-Подляский, міста Червйонка-Лещина (Республіка Польща), міст Рівне, Луцьк, Вараш, Остріг, Кременець, Володимир-Волинський, Солонянської ОТГ (Дніпропетровська область), Дубенського району, Радивилівської об'єднаної громади, Привільненської ОТГ, Мирогощанської ОТГ, Тараканівської ОТГ. Серед гостей були народний депутат України VIII скликання Олександр Дехтярчук, в.о. голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко, виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан, директор Рівненського РВ АМУ Тетяна Грещук, начальник управління культури і туризму Рівненської облдержадміністрації Ярослав Мельник, директор Державного історико-культурного заповідника м.Дубно Леонід Кічатий.
Разом зі словами щирих вітань, гості відзначили значний розвиток міста, помітні позитивні зміни й досягнення, побажали Дубну ще більшого розквіту та подальшого процвітання.