Громадська рада міста обговорила спірні питання медицини

5 вересня 2019 року відбулося засідання громадської ради при виконавчому комітеті Дубенської міської ради. На засіданні було розглянуто питання “Про відмінності висновків аудиту м.Дубно та Дубенського району, що стосуються медичної сфери”. В обговоренні взяв участь міський голова Василь Антонюк.
Голова громадської ради Сергій Коваль повідомив, що порівнянням даних аудиторських звітів за результатами фінансового аудиту міста Дубно і Дубенського району встановлено ряд розбіжностей щодо кількості пролікованих людей та витрат, понесених для надання медичних послуг, за один і той самий звітний період, що свідчить про недостовірність даних в одному з документів та, відповідно, до зайвих звинувачень.
Детально обговоривши та проаналізувавши дані зі звітів фінансового аудиту міста та району, зроблено висновок про те, що результати державного фінансового аудиту бюджету Дубенського району за період з 01.01.2016 по31.03.2019, в цілому, можна поставити під сумнів, як такі, що містять протиріччя і в яких використано недостовірну інформацію.
Відтак, за підсумками розгляду питання прийнято рішення підготувати та спрямувати відповідні звернення від громадської ради при виконавчому комітеті Дубенської міської ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, народного депутата України Олександра Аліксійчука, депутатів Дубенської міської ради та Дубенської районної ради, громадської ради при Дубенській РДА.