Наступна новина > < Попередня новина

Кубок міського голови у футбольному турнірі виборов «Бастіон»

Впродовж минулого тижня у Дубні на стадіоні “Спартак” проходив футбольний турнір на кубок міського голови Дубна. У змаганнях взяли участь чотири дубенські команди — “Бастіон”, “Кристал”, “Джокер”, “ФЦ Дубно”. Матчі групового раунду відбувалися 28 та 30 липня.
2 серпня на стадіоні Спартак відбувся фінал футбольного турніру на кубок міського голови Дубна, де зустрілися команди “Бастіон” проти “Джокера”. Перемогу у турнірі з рахунком 2:0 здобула команда “Бастіон”.
Команди фіналісти отримали грошові подарунки від міського голови Василя Антонюка та були нагороджені кубками та медалями Дубенської міської ради.
Нагородження спільно з секретарем міської ради Віктором Недашковським здійснив бургомістр міста-побратима Гіжицько (Польща) Войцех Кароль Івашкевич, який відзначив високий рівень майстерності дубенських футболістів та запросив команди міста взяти участь у турнірі, який відбудеться в Польщі.