Новина


Міський голова Василь Антонюк дав прес-конференцію представникам обласних ЗМІ

Сьогодні, 5 червня, напередодні Міжнародного дня журналіста до Дубна завітали члени Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України на чолі з її головою Дмитром Тарасюком.

В приміщенні Дубенської міської ради відбулась прес-конференція міського голови Василя Антонюка з представниками обласних засобів масової інформації. До уваги гостей було запропоновано перегляд презентаційного ролика про Дубно. Відповідаючи на запитання журналістів, міський голова розповів про головні досягнення міста, зокрема в рамках децентралізації, реалізацію інвестиційних, соціальних, економічних та культурних проектів, розвиток міської інфраструктури, поступ у вирішенні важливих питань життєдіяльності міста. Також очільник Дубна окреслив присутнім плани міської влади щодо подальшого розвитку міста.

«Ми любимо своє місто і працюємо для того, щоб воно розвивалося і стало одним з історико-культурних та ділових центрів Західної України», - наголосив Василь Антонюк.

Не оминули увагою журналісти й важливу та актуальну наразі тему проведення розкопок на території колишньої Дубенської в'язниці.

На завершення міський голова подякував представникам обласних ЗМІ за увагу до нашого міста й привітав журналістів з прийдешнім професійним святом. Голова Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України Дмитро Тарасюк вручив Василю Антонюку Грамоту Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України.

Після прес-конференції журналісти Рівненщини відвідали з екскурсією Дубенський історико-культурний заповідник.