Новина


Міський голова Василь Антонюк привітав учнів ЗОШ №7 з початком нового навчального року

Сьогодні у школах нашого міста відбулися урочистості з нагоди Дня знань. Після літніх канікул діти знову повертаються за шкільні парти, щоб розпочати навчальний рік, який неодмінно буде сповнений новизни та цікавих подій. Це особливе свято для тих, хто цього року йде до першого класу, і тих, хто переступить поріг рідної школи востаннє. Слова вдячності звучать для педагогів, які виховують справжніх патріотів нашої держави, допомагають отримати знання та вкладають у своїх учнів частинку серця. Це щемливе свято й для батьків, адже діти - їхня гордість, надія. 
Міський голова Василь Антонюк та начальник управління освіти Вадим Нетреба побували на заході «У родинному колі» в ЗОШ №7. Вони привітали присутніх з новим навчальним роком та вручили навчальному закладу цінний подарунок.   
Керівники виконавчих органів міської ради також брали участь в урочистих заходах з нагоди свята першого дзвоника. Заступник міського голови Василь Скринчук побував на урочистостях у СЗОШ №5, заступник міського голови Ольга Ляшенко привітала шкільну родину НВК “ЗНЗ-ДНЗ”, керуюча справами, секретар виконкому Олена Олійник відвідала ЗОШ №6. Педагогічні та учнівські колективи сьогодні вітали також керівники структурних підрозділів міської ради.