Проект Дубенської міської ради переміг в обласному Конкурсі розвитку територіальних громад

В обласному Конкурсі розвитку територіальних громад-2019 переміг поданий Дубенською міською радою проект «Квітуче місто шляхом відновлення комунальної теплиці» загальною вартістю 387,2 тис.грн.. Проект отримав грантову підтримку з фонду Конкурсу в розмірі 148,9 тис.грн. (38%).

Проектом передбачено на базі комунального підприємства «Зелене господарство» здійснити роботи з технічного відновлення теплиці площею 500 м.кв., для чого необхідно провести ремонтні роботи з монтажу каркасу та опалення зі встановленням 1 твердопаливного котла, монтажу обладнання системи водопостачання та реконструкції системи освітлення.

У відновленій теплиці вирощуватиметься найбільш оптимальний, популярний та невибагливий вид квітів – петунії в кількості до 17 тисяч одиниць. Додатково буде створено 3 нових робочих місця.

Після вирощування та реалізації петунії, отриманий прибуток (а це за попередніми розрахунками близько 140 тис.грн.) буде спрямований на відновлення інших теплиць, подальше вирощування квіткової продукції, збільшення обсягів виробництва та розміру статутного капіталу комунального підприємства.