Наступна новина > < Попередня новина

Розпочато роботи з капітального ремонту бордюрів вулиці Грушевського

ПАТ “Рівнеавтошляхбуд” на замовлення управління архітектури, будівництва та земельних питань міської ради розпочато роботи з капітального ремонту бордюрів вулиці Грушевського від буд №81 до буд №188 в м.Дубно.
Необхідність проведення даного ремонту зумовлена тим, що в серпні Службою автомобільних доріг у Рівненській області  планується провести поточний середній ремонт дороги державного значення, яка пролягає через місто Дубно та суміщається з вулицею Грушевського.
У капітальний ремонт включено підняття та вирівнювання існуючих базальтових бордюрів з  заміною бортових каменів із піщаника на залізобетонні. В результаті проведення поточного середнього ремонту буде проведено суцільне асфальтування проїжджої частини.