Шановні освітяни!

Прийміть щирі вітання від Дубенської міської ради з нагоди  професійного свята!
На учителя покладена висока відповідальність – творити Людину, формувати її духовно, готувати до самостійного життя. Ваші знання і досвід, мудрість і виваженість – запорука того, що наше майбутнє буде кращим. Збудувати сильну державу можна лише за умови виховання освічених і свідомих громадян. І тому від Вас значною мірою залежить день завтрашній.
Ми схиляємо голови перед мудрістю і жертовністю освітянина – учителя, вихователя, викладача, тренера, майстра, зусиллями яких твориться майбутнє нашого міста і всієї України. Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, вчите нашу юнь пізнавати нове і пам’ятати про здобутки попередніх поколінь, про те, якого ми роду.
Вітаючи зі святом усіх, хто присвятив своє життя праці на освітянській ниві, зичимо здоров’я, довголіття, натхнення та нових звершень.
  Міський голова                       В.Антонюк