У Будинку дітей та молоді для школярів організували «Канікули без гаджетів»

Під час  осінніх канікул в період з 28 жовтня по 01  листопада  Будинок  дітей  та  молоді, у  рамках соціально-дозвіллєвого проекту  «Канікули без гаджетів» за  підтримки відділу  молоді  та  спорту  Дубенської міської ради, для  вихованців  гуртків  БДМ та  учнів  ЗЗСО міста  провів ряд заходів з метою цікавого та  змістовного проведення  дозвілля дітей  без інтернету.
Дозвіллєва  програма  для  дітей  була  різноманітна: екскурсії по місту, ігри на  свіжому  повітрі, інформаційно-ігрова програма «Телефон чи книга?» в Дубенській  центральній  районній  бібліотеці, майстер-клас з виготовлення  фоторамки, створення  малюнків  «Дитячі  мрії», перегляд мультфільмів  на  великому  екрані «Монстри  на  канікулах», «Рапунсель. Заплутана  історія», «Ріо». Також були проведені  профілактичні  бесіди «Гаджети в  повсякденному  житті», анкетування  на  визначення  інтернет залежності  дітей. Серед батьків  розповсюджувалися  пам'ятки  «Ознаки інтернет залежності  дитини».
Завершились осінні  канікули та соціально-дозвіллєвий проект  «Канікули без  гаджетів» продовжується. Будинок дітей та молоді й надалі  працюватиме над проблемною темою інтернет-залежності у  дітей і просимо усіх приєднатися до нашого проекту, адже тільки разом  ми зможемо    виявити інтернет-залежність у  дітей та вчасно прийти їм на  допомогу.