Умови отримання субсидії на оплату ЖКП на опалювальний сезон 2019-2020 років

Управління праці та соціального захисту населення Дубенської міської ради у зв’язку із змінами в законодавстві з 01.10.2019р. повідомляє, що громадянам, яким було перепризначено житлову субсидію у травні на літній період, у жовтні на опалювальний сезон 2019-2020 років її розмір буде розраховано автоматично. При нарахуванні житлової субсидії будуть враховуватися доходи громадян за I та II квартали 2019 року.
Щоб отримати субсидію на опалювальний період потрібно повторно надати заяву та декларацію такій категорії громадян:
- орендарям;
- внутрішньо переміщеним особам;
- домогосподарствам, в яких з травня 2019 року відбулися зміни в складі сім’ї;
громадянам, які отримували субсидію за рішенням комісії;
- домогосподарствам, в яких субсидія нараховувалась на фактичну кількість проживаючих осіб (за рішенням комісії);
- сім’ям, до складу яких входять непрацюючі особи працездатного віку, у яких доходи менші мінімальної заробітної плати або взагалі відсутні.
За консультацією звертатися в управління праці та соціального захисту населення Дубенської міської ради, за адресою м. Дубно, вул. Кирила та Мефодія, 16, та за номером “гарячої лінії” 3-23-81.