Новина


Управління праці та соціального захисту населення Дубенської міської ради повідомляє

Управління праці та соціального захисту населення Дубенської міської ради повідомляє, на виконання п.1 ст. 20, п.1 ст. 21, п.1 ст. 22, ст. 24, п.4 частини першої ст.30 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” управління праці та соціального захисту населення  забезпечує надання пільги постраждалим громадянам за бюджетною програмою “Пільги на медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.  Організація забезпечення ліками громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, проводиться відповідно до рішення виконавчого комітету Дубенської міської ради від 16.10.2009р. №677 “Про організацію забезпечення ліками громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” та затвердженого ним порядку безоплатного забезпечення ліками для амбулаторного лікування та безоплатного і пільгового зубопротезування постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи громадян м. Дубно. 
Безоплатний відпуск ліків за рецептами лікарів для амбулаторного лікування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, з 9 вересня 2019 року буде проводиться через аптечний заклад “Аптека №6” ТВД “Рівнефармація”, що знаходиться за адресою м.Дубно по вул.Грушевського, 170/2,3
Для отримання консультацій та визначення права на отримання пільг необхідно звертатись в управління за адресою: м.Дубно, вул.Кирила і Мефодія,16 (каб.10), тел. 4-11-94.