Вшанували людей поважного віку

1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана. З цієї нагоди в приміщенні територіального центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Дубно відбувся тематичний вечір «Осінь нашого життя». На захід були запрошені одинокі та одинокопроживаючі підопічні терцентру, за плечима яких великий віковий і життєвий шлях.
Привітати людей багатих роками та поспілкуватись з ними завітали заступник міського голови Василь Скринчук, секретар міської ради Віктор Недашковський, начальник управління праці та соціального захисту Валентина Бущук. На адресу присутніх лунали щирі слова вдячності та поваги, побажання здоров’я та благополуччя. Під час заходу людям поважного віку були вручені подарункові набори. Теплі та приємні емоції у гостей заходу лишили творчі виступи учнів СЗОШ №5 та ЗОШ №6.
Тематичний захід до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана відбувся і у Дубенському будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів. На свято з вітаннями завітали працівники міської бібліотеки №1 та міського будинку культури, щоб віддати свою шану і повагу людям складної життєвої долі. З нагоди свята з вітальним словом до присутніх у залі звернувся директор закладу Ігор Римар. По закінченню заходу на присутніх чекав солодкий стіл.