Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення Дубенської міської ради запросив у місто Дубно Українське представництво міжнародної антикорупційної організації Transparency International в рамках програми Transparent Cities/Прозорі міста для презентації Рейтингу прозорості 100 найбільших міст України. Метою даного заходу є підвищення рівня антикорупційної практики та прозорості на рівні міста в усіх галузях господарювання. Спікери агенції розкажуть про найкращі практики прозорості та порівняють прозорість міст Рівненської області.

Запрошуємо Вас взяти участь у презентації результатів вимірювання прозорості 100 найбільших міст України, що відбудеться 16 жовтня 2019 року 08:30 у малій залі засідань Дубенської міської ради /1 поверх/ за адресою вул.Замкова,4.

На заході буде детально проаналізовано ситуацію з прозорістю міста Дубна. Також ви дізнаєтесь яке ж місто зайняло перше місце у Рейтингу прозорості 100 найбільших міст України та які міста опинилися серед аутсайдерів, які перспективи відкриває для міста високі позиції в рейтингу та чому підвищення прозорості може не тільки допомогти привабити бізнес в міста України, а й подолати корупцію.

Спікерами заходу виступлять:

Катерина Цибенко, керівниця програми Transparent cities/Прозорі міста, яку впроваджує Transparency International Ukraine

Анатолій Котов, координатор проєкту “Від прозорості в інвестиційному секторі до подолання корупційних ризиків”