Новина


Зустріч з нагоди 30-річчя створення Народного Руху України за перебудову

17 вересня 2019 року у малій залі засідань міської ради відбулася зустріч з нагоди 30-ої річниці утворення Народного Руху України за перебудову.
До участі в заході, організованому відділом з питань внутрішньої політики, зв'язків з громадськими організаціями та ЗМІ Дубенської міської ради, були запрошені учасники Установчого з'їзду Народного Руху України за перебудову у вересні 1989 року, місцеві активісти-першорухівці, представники студентської молоді та громадськості міста.
Зустріч розпочалася із виконання гімну та вигуків «Слава Україні!» – «Героям Слава!». До уваги учасників зустрічі було запропоновано перегляд документального фільму про становлення Народного Руху України на Дубенщині.  
З вітальними словами до присутніх звернувся міський голова Василь Антонюк, який відзначив неоціненний внесок “рухівців” у становлення державності незалежної України.
Спогадами про ті буремні часи поділились учасники державотворчих подій 1989-1990 років у Дубні Надія Волинець, Ольга Дьоміна, Микола Пшеничний та Василь Захаров. 
Учасники зустрічі вшанували хвилиною мовчання пам’ять “рухівців”, які уже покинули цей світ.
Міський голова Василь Антонюк вручив дубенським “першорухівцям” Подяки Дубенської міської ради за відданість ідеям державності і демократії, відстоювання ідеалів свободи, особистий внесок у розбудову української державності  і з нагоди 30-ої річниці утворення Народного Руху України за перебудову.
Захід супроводжувався українськими мелодіями, виконаними на бандурі. У залі діяла виставка книг, періодики та світлин тих вікопомних подій.
Учасники зустрічі здійснили покладання квітів до пам'ятника Борцям за Волю та Незалежність України.