19 листопада - День скловиробника

Шановні працівники скляної промисловості! Прийміть щирі вітання з професійним святом!
Завдяки вам з року в рік примножуються багатовікові традиції цієї галузі. За рахунок введення нових потужностей, застосування інноваційного обладнання скловиробництво успішно розвивається, а місто стабільно отримує надходження в бюджет і нові робочі місця.
Упевнений, що завдяки висококваліфікованому менеджменту, сучасним технічним, технологічним, маркетинговим заходам і добросовісній праці підприємства скляної промисловості й надалі успішно розвиватимуться та зберігатимуть лідируючі позиції у своїй сфері.
Прийміть щиру вдячність, шановні скловиробники, за вагомий внесок у становлення і розвиток вітчизняної індустрії.
Цього святкового дня бажаю вам процвітання і нових вагомих звершень на благо кожного працівника, на благо нашого міста, області та держави. Здоров’я та благополуччя! З Днем скловиробника!
Міський голова                            Василь АНТОНЮК