25 червня - вшанування пам'яті жертв розстрілу в'язнів у Дубенській тюрмі

Цьогоріч минають 80-ті роковини з часу розстрілу в'язнів Дубенської тюрми у червні 1941 року.
На знак скорботи та для вшанування пам'яті закатованих людей, яких жорстоко розстріляли у червні 1941 року органи НКВС, 25 червня о 13.30 годині відбудеться реквієм на місці їх перепоховання на кладовищі по вулиці Семидубській у місті Дубні та поминальна панахида.
Також керівництвом та представниками громадськості буде покладено квіти до пам’ятних знаків та місць розстрілів на території міста.
В цей день буде приспущено Державний Прапор України з чорною стрічкою на адміністративному приміщенні міської ради та комунальних підприємств, державних установ та організацій.
Запрошуємо всіх дубенчан, представників політичних партій, громадських організацій, установ та підприємств вшанувати пам'ять жертв більшовицького режиму.