26 ЛИСТОПАДА - ЗАПАЛИ СВІЧКУ ПАМ'ЯТІ

Щороку в четверту суботу листопада вшановуємо пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. Цьогоріч пам’ятна дата припадає на 26 листопада.
Цього дня у Дубні відбудуться скорботні заходи:
15.00 - панахида біля пам'ятного знаку жертвам голодоморів на території храму Вознесіння Господнього УГКЦ;
15.40 - година пам'яті «Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо» на майдані Незалежності, поминальна панахида за померлими від голодоморів, громадська акція «Запали свічку пам'яті»;
16.00 - Загальнонаціональна хвилина мовчання.
Закликаємо усіх приєднатися до Всеукраїнської акції "Запали свічку пам’яті" - у цей день о 16:00 год поставити запалену свічку на підвіконня власних осель та громадських закладів.
Просимо в цей день вивісити Державний прапор України зі скорботної стрічкою на приміщеннях підприємств, установ та організацій міста. Рекомендуємо цього дня утриматись від проведення розважальних заходів.