4 липня — День Національної поліції України

Сьогодні своє професійне свято відзначають люди високого професіоналізму, мужності та відваги, справжні взірці дисциплінованості та витримки - працівники Національної поліції України.
Щоденно ви займаєтеся надважливою та ризикованою справою – протистоїте злочинності, стоїте на варті закону та порядку, охороняєте безпеку та спокій українців. Ви гідно несете службу в реаліях воєнного сьогодення, повсякчас демонструючи міцний дух, самовідданість та зразкову дисципліну. Багато працівників поліції сьогодні відстоюють кордони та незалежність України, захищаючи її від навали російської орди.
Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем Національної поліції України!
Окремо дякую та щиро вітаю колектив Дубенського районного відділу поліції ГУНП в Рівненській області. Саме ви завжди на сторожі та стежити за правопорядком у Дубенській громаді.
Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, миру, відданості своїй складній справі та щирої поваги від людей!
З повагою,
Міський голова                             Василь АНТОНЮК