Благодійна допомога підопічним терцентру

Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Дубно вдалося налагодити співпрацю ще з одними небайдужими людьми – представниками благодійного фонду «Краще майбутнє» з м. Кам’янець-Подільського Хмельницької області.
Перші кроки такої співпраці є дуже промовистими і говорять самі за себе.
Так, 12 травня 2021 року дубенські волонтери, Свінтозельський О.О., Свінтозельський О.С.,  Спаржинець Ю.О., Одемчук О.Л., які співпрацюють з благодійним фондом «Краще майбутнє», доставили до Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Дубно 1367 продуктових пакетів з солодощами.
Ці подарунки найближчим часом працівниками терцентру будуть доставлені та вручені підопічним територіального центру, які проживають на території Дубенської територіальної громади.
А це саме ті категорії громадян, які цього потребують: самотньопроживаючі люди похилого віку та інваліди.
Територіальний центр дякує благодійному фонду «Краще майбутнє» за вагомий початок співпраці та висловлює сподівання на значимі результати такої співпраці в майбутньому.