Благодійна ініціатива згуртувала дубенчан та переселенців

«Поділися хлібом своїм» – захід під такою назвою відбувся вчора на базі благодійної кухні при парафії Вознесіння Господнього УГКЦ міста Дубно. Вимушені переселенці, які знайшли прихисток у Дубні, та місцеві мешканці разом випікали піцу та спілкувались. Курувала процесом переселенка, власниця пекарні на сході України Лариса Зізяєва.
На запрошення ініціаторів заходу до процесу приготування долучилася заступниця міського голови Мар'яна Мудрик.
«Прекрасний захід, – зазначила посадовиця. – Наш центр соціальних служб вибрав сім’ї, які найбільше потребують допомоги. І дуже приємно, що саме внутрішньо переміщені особи випікають піцу для діток із місцевих багатодітних сімей. Завдяки цьому між ними налагоджується тісна комунікація».
Захід організовано в рамках підписаного меморандуму між БО Фонд громади міста Дубна “Добробут”, Фундація імені князів-благодійників Острозьких, БФ “Карітас-Дубно”, Rotary-Club “Dubno”. Передумовою цьому стала проектна робота БО «Фонд громади міста Дубна «Добробут», яка втілюється за кошти гранту від Global Fund for Community Foundations. Сир та ковбасу для начинки надали місцеві підприємства «КОМО» та «Мирогощанські ковбаси».
Учасники заходу підсумовують, що завдяки зустрічі вони дуже зблизились, змогли поділитись історіями, обговорити наболілі питання, і зробити корисну справу – частину випічки передадуть кільком багатодітним сім’ям Дубна.