День відкритих дверей у Будинку дітей та молоді

17 вересня у Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради відбувся традиційний щорічний День відкритих дверей. В рамках заходу відбулося ознайомлення з діяльністю гуртків закладу, знайомство з їх керівниками, концерт творчих колективів Будинку дітей та молоді.
З вітальним словом до гостей закладу звернулись: заступники міського голови Вікторія Дмитрієва та Михайло Антонюк, начальник управління освіти Наталя Іваницька. Директор Будинку дітей та молоді Марія Гуменюк нагородила найактивніших вихованців, які досягли значних успіхів у своїй творчій і навчальній діяльності.
Протягом заходу діяла виставка творчих робіт вихованців закладу. Також для усіх бажаючих проведено тенісний і шаховий турніри.