До Дубенської міської ради завітав владика Іларіон

20 січня, в другий день свята Богоявлення, Хрещення Господнього, до Дубенської міської ради з робочим візитом завітав архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон. Владику супроводжували благочинний міського благочиння Православної церкви України о.Василь Лозинський та настоятель Свято-Миколаївського чоловічого монастиря о.Меркурій (Бікіра).
Під час зустрічі з міським головою Василем Антонюком було обговорено деякі аспекти співпраці міської влади з релігійними організаціями, визначено основні питання, які потребують спільного вирішення, досягнуто домовленості про постійний діалог між владою та церквою.
Принагідно Владика привітав колектив міської ради з Різдвяними святами, побажав плідної успішної праці та Господньої допомоги у вирішенні усіх питань громади міста.