Дубенська міська рада висловлює співчуття з приводу смерті Метелюка Святослава Степановича

Сьогодні, 17 серпня, на 83-му році життя відійшов у вічність знаний громадський діяч Дубенщини, талановитий педагог, справжній патріот України Святослав Степанович Метелюк.
Святослав Степанович був одним з засновників і керівником Дубенського відділення Всеукраїнського об'єднання ветеранів, ветераном праці, постійно організовував і брав участь у заходах з вшанування пам'яті борців за волю та незалежність України. Не один десяток років віддав викладацькій діяльності у Дубенському педагогічному училищі, був активним учасником громадської ради при виконавчому комітеті Дубенської міської ради. Усе свідоме життя присвятив сумлінній праці та активній діяльності на благо людей та Батьківщини, захисту прав ветеранів, вихованню громадян-патріотів.
Дубенська міська рада, виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття родині та близьким у зв’язку з такою непоправною втратою.
Нехай світлий спомин про Святослава Степановича назавжди залишиться у серцях усіх, хто його знав, любив та шанував.
Вічна та світла пам'ять...