Дубенською міською радою спільно з ГО “Дубенська самооборона” зібрано 45 тисяч гривень на дрон для військових

Для придбання дрону для 54 окремого стрілецького батальйону Дубенською міською радою 21 листопада, у День Гідності та Свободи, було організовано благодійний ярмарок. Також клич зі збору коштів на додаткові “очі” для наших захисників дала громадська організація “Дубенська самооборона”.
До проведення благодійного заходу доєднались усі відділи та управління міської ради, надавши продукцію та різні смаколики для ярмаркування. Спеціально для ярмарки приготували український борщ та безалкогольний глінтвейн, які у морозяний день користувалися особливим попитом. Фінансово до ярмарки долучились усі представники міської влади.
Дубенською міською радою спільно з ГО “Дубенська самооборона” було зібрано 45 тисяч гривень.
Щиро дякуємо усім, хто пік, готував, продавав, купляв та просто робив благодійні внески!
Продовжуємо допомагати нашим захисникам та разом працюємо на перемогу.