Новина


Медицина міста продовжує готуватись до епідемії

У четвер, 19 березня, відділ охорони здоров'я міста централізовано отримав у Рівному більше 10 тисяч масок, 2 пульсоксиметри, 2 шприцевих дозатори, мішок “Амбу” для вентиляції легень вручну. Маски будуть розподілені між медичними закладами міста для їхніх працівників.
Медиків забезпечено деззасобами, медичними препаратами, захисними костюмами та масками. На сьогодні у міському центрі ПМСД є в наявності 15 комплектів, у пологовому будинку - 24, у міській лікарні - 25 (замовлено ще 300, а також експрес-тести на грип типу А і В, деззасоби), у поліклініці — 22, на швидкій - 90, у міському лабораторному центрі - 20.
20 березня під час сесійного засідання Дубенської міської ради з бюджету міста на протидію коронавірусу виділено понад півтора мільйона гривень.
Зокрема, 50 тисяч гривень - на придбання експрес-тестів на різні види грипу і для проведення лабораторний досліджень. Ще 50 тисяч гривень - на придбання паливно-мастильних матеріалів для транспортування біоматеріалів до обласного лабораторного центру.
Мільйон гривень з бюджету міста спрямовано на придбання двох апаратів штучної вентиляції легень для інфекційного відділення Дубенської міської лікарні та ще 60 тисяч гривень - на поточний ремонт системи киснезабезпечення даного відділення.
По 199 тисяч гривень виділено на придбання двох автоклавів для пологового будинку та поліклініки.