На фасаді Дубенської школи мистецтв встановлено пам'ятну дошку Грицьку Чубаю

23 січня 2020 року з ініціативи Дубенської організації Національної Спілки письменників України відбулося відкриття на фасаді Дубенської школи мистецтв пам'ятної дошки поетові, перекладачеві, художникові, дисидентові Грицьку Чубаю, який на початку своєї творчої діяльності жив і працював у місті Дубно. Вшанувати пам'ять видатного земляка прийшли представники міської влади, творчої інтелігенції та громадськості міста.
На заході виступили та здійснили урочисте відкриття дошки відповідальний секретар Дубенської організації Національної Спілки письменників України Любов Пшенична, заступник міського голови Василь Скринчук, заступник голови Рівненського обласного об'єднання ВУТ "ПРОСВІТА" ім. Тараса Шевченка Мирослава Косарева. Освячення дошки здійснив намісник Свято-Миколаївського чоловічого монастиря м.Дубно архімандрит Меркурій.
Після відкриття пам'ятної дошки у Дубенській центральній районній бібліотеці відбулися Четверті Чубаївські літературно-краєзнавчо-просвітянські читання «Я часто думаю про зорі…», присвячені 71-й річниці від дня народження поета Грицька Чубая.