Обговорено особливості проходження альтернативної (невійськової) служби

5 лютого в Дубенській міській раді відбулося засідання круглого столу “Особливості проходження альтернативної (невійськової) служби”. В засіданні взяли участь секретар міської ради Віктор Недашковський, начальник відділення призову Дубенського об'єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки капітан Олександр Алексеєвець, відповідальні працівники міської ради, керівники протестантських релігійних громад та церков міста.
Учасники зустрічі обговорили вимоги законодавства України щодо проходження альтернативної (невійськової) служби. Представник Дубенського ОМТЦКСП Олександр Алексеєвець надав роз'яснення про порядок проходження військової та альтернативної (невійськової) служби, прийняття Військової присяги, окреслив алгоритм дій під час призову для громадян, які за релігійними переконаннями не можуть проходити військової служби. Також посадові особи надали відповіді на запитання керівників протестантських релігійних громад та церков міста.