Підписано Меморандум про співпрацю і партнерство поліції Рівненщини із місцевими громадами

27 вересня міський голова Василь Антонюк та секретар ради Віктор Недашковський взяли  участь у нараді голови Рівненської ОВА Віталія Коваля та начальника ГУНП в Рівненській області Олексія Камишанського з головами територіальних громад Дубенського району.
На нараді йшлося про реалізацію безпекової ініціативи Нацполіції України в рамках впровадження проєкту “Поліцейський офіцер громади” та реформування системи реагування поліції на звернення громадян.
Під час зустрічі відбулося підписання Меморандуму про співпрацю і партнерство між Головним управлінням Національної поліції в Рівненській області та 12 тергромадами Дубенщини, серед яких і Дубенська міська територіальна громада.
Метою Меморандуму є підвищення рівня публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини та протидії злочинності. Основні завдання - підвищення якості надання поліцейських послуг на відповідних територіях, забезпечення безпеки людей та створення захищеного комфортного життєвого простору.
Наразі у Дубні уже близько року працюють 3 поліцейські офіцери громади. Їхня робота позитивно впливає на довіру громадян до поліції, підвищує рівень попередження та розкриття злочинів на території міста.
Підписаним Меморандумом передбачається додаткове укомплектування 20 посадами поліцейських офіцерів громад Дубенського району та збільшення кількості патрульної поліції на території Дубенщини, яка опрацьовуватиме повідомлення громадян.