Підведено підсумки конкурсу творчих робіт на тему патріотизму

Впродовж листопада - грудня 2022 року відділом молоді та спорту Дубенської міської ради проводився загальноміський конкурс письмових есе, плакатів/малюнків на тему патріотизму. Метою конкурсу є створення належних умов для формування у молоді прояву патріотизму, високих моральних цінностей, почуття любові до рідного краю, готовності до захисту України, забезпечення її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості.
У складних умовах воєнного часу, коли наша країна переживає найтрагічніші сторінки історії, проведення даного конкурсу набуває особливого змісту. Приємно відзначити, що цьогоріч конкурс розширив свої кордони - окрім студентської та учнівської молоді міста Дубно, його учасниками стали представники Смизької та Тараканівської громад.
Загалом на адресу організаторів надійшло 58 творчих робіт, серед яких 20 есе та 38 малюнків.
24 січня міським головою Василем Антонюком та начальником відділу у справах молоді та спорту Ольгою Кобилянською було проведено урочисте нагородження переможців конкурсу грамотами та цінними подарунками.
Конкурс проходив у двох номінаціях, серед яких найкращими стали:
Номінація “Письмове есе”:
Тамара Прухніцька;
Аріна Казанлова;
Денис Самусік.
Слід зазначити, що журі було вкрай важко визначити призерів та переможців конкурсу, адже  в кожній роботі містились глибокі емоції юних авторів, їхні мрії та переживання.
Дякуємо усім учасникам за активність та свідому громадянську позицію. Ви - гідне майбутнє нашої країни!