Новина


ПРОДОВЖУЄМО ПІДТРИМКУ ПОТРЕБУЮЧИХ

Через тимчасовий пункт допомоги Дубенської міської ради продовжується підтримка потребуючих - насамперед військових та внутрішньо переміщених осіб. В основному надаються продукти харчування та засоби гігієни, які надійшли від закордонних міст-побратимів Дубна та міжнародних партнерів.
Зокрема, постійно спрямовується продукція на центр видачі допомоги для ВПО, котрий діє при міському будинку культури. Тут отримують сформовані пакети з допомогою вимушено переміщені громадяни при першій реєстрації. Також у центрі допомоги наявний одяг, взуття, іграшки.
Періодично  продукти та засоби гігієни підвозяться у гуртожитки, де проживають вимушені переселенці.
Особлива увага приділяється забезпеченню потреб військовослужбовців - їм необхідна допомога надається першочергово та в максимально можливих обсягах.
Слід зазначити, що найбільше допомоги прибувало у перші тижні після російського вторгнення, а з кожним місяцем війни її стає все менше. Тож просимо людей, які знайшли тимчасовий прихисток у нашому місті, з розумінням відноситись до процесу надання гуманітарної допомоги.
Міська влада щоденно працює над пошуком додаткових можливостей поповнення ресурсів для задоволення хоча б базових потреб та створення належних умов вимушено переміщеним людям. Лише спільними зусиллями, у взаєморозумінні та взаємопідтримці зможемо пройти через усі випробування, зумовлені війною. Тримаймося! Віримо в Господа, віримо в ЗСУ, віримо в Перемогу! Слава Україні!