Новина


Проведено рейд щодо дотримання правил самоізоляції мешканцями міста Дубно та Дубенського району

24 березня відповідно до постанови Головного державного санітарного лікаря України  №2 від 21.03.2020р. «Про запобігання подальшого занесення на території України випадків корона вірусної хвороби (СОVID-19) працівниками Дубенського міськрайонного відділу ДУ «Рівненський ОЛЦ МОЗУ» разом з працівниками Дубенського відділу поліції ГУНП в Рівненській області проведено спільний рейд з приводу дотримання правил самоізоляції мешканцями міста Дубно та Дубенського району, котрі прибули з неблагополучних щодо коронавірусної інфекції країн. Фахівцями було відвідано мешканців міста та району, які  перебували на  самоізоляції. 
На час обстеження люди, з якими вдалося поспілкуватись дотримуються правил самоізоляції. Їм дані рекомендації щодо необхідності перебувати вдома та не контактувати з іншими людьми, для запобігання поширення даної інфекції.
У даний час на обліку перебуває більше 200 осіб з числа мешканців міста Дубно та Дубенського району. Всі вони отримали пам’ятки про необхідність самоізоляції та перебувають під  наглядом медичних працівників. Застерігаємо та попереджаємо  даних осіб щодо необхідності дотримуватись правил  самоізоляції. 
Нагадуємо,  що згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення  за порушення правил  карантину винна особа може бути притягнена до відповідальності та накладений штраф від однієї до двох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян (17 000 - 34 000 гривень). Такі рейди будуть проводитися постійно.
Бережіть себе та своїх рідних!