Ринок праці м. Дубна у січні-червні 2021 року

У Дубенській міськрайонній філії Рівненського обласного центру зайнятості упродовж січня – червня 2021 року перебувало в пошуках роботи 1282 особи з міста Дубна, з них 777 осіб, які мали статус безробітного.
За сприянням служби зайнятості працевлаштовано 201 особа з міста, з них 167 безробітних, у тому числі: 29 осіб, які мали додаткові гарантії щодо працевлаштування та 9 осіб з інвалідністю.
У січні - червні 2021 року до робіт тимчасового характеру залучено 34 безробітних з м. Дубна, а у громадських роботах взяли участь 2 безробітних.
514 безробітних з міста скористались профорієнтаційними послугами у формі індивідуальних консультацій та шляхом залучення до навчальних семінарів та тренінгів.
У січні - червні 2021 року за сприянням служби зайнятості проходили професійне навчання 96 осіб з міста.
Станом на 01.07.2021 року перебуває у пошуках роботи 316 безробітних осіб, з них 297 безробітний отримує допомогу по безробіттю. Рівень зареєстрованого безробіття по м. Дубно склав 2,86 % у відношенні до працездатного населення у працездатному віці.

Дубенська міськрайонна філія
Рівненського обласного  центру зайнятості