Новина


Роботи із благострою міста продовжуються

Днями розпочато роботи з капітального ремонту теплової мережі на вулиці Кирила і Мефодія. Роботи виконує КП “Дубнокомуненергія” за кошти бюджету міста. Проектом передбачено заміну аварійної ділянки теплової мережі довжиною 103 м.п. в двохтрубному виконанні з використанням попередньо ізольованих трубопроводів діаметром 89/160 мм.
Перед цим було завершено монтажні роботи з капітального ремонту водопровідної мережі на вулиці Кирила і Мефодія. Роботи виконано КП “Дубноводоканал” за кошти бюджету міста. Відповідно до проекту проведено заміну аварійної ділянки водопровідної мережі довжиною 126 м. п. в однотрубному виконанні з використанням поліетиленових труб діаметром 160 мм.
Також наразі тривають роботи з капітального ремонту огородження території кладовища на вулиці Кременецькій з використанням збірно-розбірних залізобетонних конструкцій. Проведено розбирання елементів старої огорожі, зрізано аварійні дерева, видалено чагарники і дику паросль. Влаштовано 150 м.п. огорожі із залізобетонних панелей. Проектом передбачено влаштування 455 м. п. огорожі, 4-х хвірток та центральних воріт.