Новина


Шановна Дубенська громадо!

Сьогодні, 21 листопада, ми відзначаємо День Гідності та Свободи і вшановуємо патріотизм та мужність громадян, які у 2004 та 2013 роках стали на захист європейського вибору та демократичних цінностей нашого народу.
10 років боротьби за гідність і свободу! Вони залишаться в пам’яті народу назавжди. Ми не забудемо покладені на вівтар Свободи життя Героїв Небесної Сотні, Героїв АТО та нинішньої війни, усіх, хто не вагаючись, віддав його за Україну. Серед них - наші дубенчани! Усі вони – наша гордість і приклад для майбутніх поколінь.
Вітаю з Днем Гідності і Свободи учасників національно-визвольної боротьби, усіх тих, хто зі зброєю в руках захищає свободу та незалежність України, усіх, хто відстоює гідність і свободу в тилу. Ми ще досі проходимо іспит на істинну незалежність України, і розуміємо, що вона починається з внутрішньої свободи й гідності кожного.
Також вітаю усіх зі святом Введення в Храм Пресвятої Богородиці! Нехай Божа Мати оберігає кожну сім’ю від незгод та біди, дарує щиру віру, радість та надію, наповнить серця добром та світлом. Хай захистить кожного нашого воїна, який стоїть на сторожі спокою і боронить рідну землю.
Мужності, єдності та перемоги усім нам!
Слава Україні! Слава її Героям!
 
Міський голова                                                          Василь АНТОНЮК