Школи з 27 січня, а садочки з 31-го - йдуть на карантин!

Зважаючи на те, що окрім стрімкого зростання у місті захворюваності на коронавірусну інфекцію, впродовж останніх днів спостерігається значне збільшення кількості хворих на грип та ГРВІ, в тому числі серед дітей (станом на 26.01 перевищення порогового рівня становить 116%), враховуючи доповіді керівника Дубенського районного відділу ДУ "Рівненського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України" Юрія Мухи та начальника управління освіти Дубенської міської ради Наталії Іваницької, окремим пунктом протоколу позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста Дубно від 26 січня 2022 року №3 прийнято рішення ввести в дію "План заходів з готовності в міжепідемічний період та реагування під час епідемічного підйому захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції в місті Дубно на 2019 - 2024 роки”.
У зв'язку з цим управлінню освіти та відділу культури і туризму міської ради доручено призупинити освітній процес в усіх закладах освіти та культури міста, незалежно від форми власності, в тому числі Дубенського МНВК міської ради, окрім роботи Інклюзивно-ресурсного центру міської ради, з 27 січня 2022 року до стабілізації епідситуації. Карантинні обмеження для закладів дошкільної освіти запроваджуються з 31 січня 2022 року до стабілізації епідситуації.