Сьогодні підписана угода по останньому об'єкту робіт - ЗОШ №6

Сьогодні, 30 липня 2021 року, було укладено угоду про капітальний ремонт системи опалення ЗОШ №6. Підписантами угоди стали управління освіти Дубенської міської ради та переможець торгів - ТзОВ "Сервіскотломонтаж-Львів". Підписання угоди відбулося за онлайн-участі ключового експерта команди підтримки м. Львів Максима Верещака. За круглим столом було обговорено ряд технічних питань по майбутніх роботах. І за традицією після стартової зустрічі підрядник та представники технічного нагляду відбули на об'єкт для детального огляду та в управління освіти для роботи з документами.
А що стосується ЗОШ №6, то близько 900 школярів та 100 працівників в очікуванні нормалізації мікроклімату в опалювальних приміщеннях будівлі школи та скорочення випадків захворювань серед дітей та персоналу в холодний період року.
Проєкт "Теплі школи та садочки..." фінансується Європейським Союзом в рамках Програми "Угода мерів - Демонстраційні проекти"