Новина


Стартував фотоконкурс «Мандруємо Дубенщиною»

Шановні дубенчани та мешканці Дубенського краю!
Запрошуємо вас долучитися до фотоконкурсу “Мандруємо Дубенщиною” з нагоди Всесвітнього Дня туризму. Конкурс триватиме з 1 по 23 вересня 2020 року. До участі у фотоконкурсі запрошуються діти шкільного віку, студентська молодь та мешканці Дубенщини, старші 18-ти років, які цікавляться мистецтвом фотографії та туристично-рекреаційним потенціалом Дубенського краю. 
Творчі роботи у роздрукованому та електронному вигляді приймаються у відділі культури і туризму Дубенської міської ради за адресою: місто Дубно, вул. Драгоманова, 12, тел. 3-23-77, 0502382088. Кількість фотографій від одного учасника фотоконкурсу — до 7 штук. Розмір зображення - не менше 2200 пікселів по довгій стороні, розширенням не менше 72dpi, кольоровий простір — RGB. Фотографія не повинна містити будь-які додаткові позначки (наприклад, водяний знак). Оригінальний файл роботи надається у форматі JPEG або PNG.
Роздруковані світлини подають у відділ культури і туризму Дубенської міської ради у форматі А4 та електронному вигляді до 23 вересня 2020 року.
Ознайомитись з положенням про фотоконкурс можна за посиланням (завантажити).