Новина


Сумне Різдво

9 січня у рідному селі Богданівка Волочиського районну, що на Хмельниччині, прощалися з  Сергієм Дичеком,  який з весни 2015 року проходив службу у 130-му окремому розвідувальному батальйоні. 
5 січня в районні населеного пункту Золоте-4, автомобіль ГАЗ-66 із військовослужбовцями батальйону підірвався на протитанковій міні. Внаслідок вибуху наш земляк загинув, інший військовий отримав важкі поранення. 
Провести бійця в останні путь прийшло близько півтисячі осіб, бойові побратими. Вшанувати пам'ять загиблого прибула делегація Дубна, на чолі з міським головою Василем Антонюком. 
 Його смерть – це перша бойова втрата для Збройних Сил України у 2020 році.
Сергій Олександрович був досвідченим військовослужбовцем, одним із найкращих водіїв батальйону. Його бойовий досвід, професійні якості та надійний стан автомобільної техніки не раз ставали у пригоді під час виконання бойових завдань розвідниками. До його мудрих порад прислухались не лише товариші по службі, а й односельці, які з нетерпінням чекали повернення 48-річного чоловіка. У батьківській хаті відбулася панахида за померлим. А потім односельчани разом із бойовими побратимами бійця, вирушили скорботною ходою до сільського цвинтаря. Там і знайшов місце вічного спокою загиблий боєць.  Разом з людьми плакало небо, місцевий священик не міг стримати сліз. Поховали Сергія  з усіма військовими почестями на міському кладовищі. 
Гірко усвідомлювати, що Україна знову втрачає  своїх синів та дочок ,кращих представників української нації, які захищають територіальну цілісність України. 
У Сергія Дичека зилишилися двоє синів, дружина і старенька матір. 
Світла пам'ять загиблому Герою!