Новина


У Дубна з’явився ще один закордонний побратим - Рокишкський район у Литві

Ще у серпні 2021 року міський голова Василь Антонюк та мер Рокишкського муніципалітету Рамунас Годеляускас підписали Протокол про наміри щодо співпраці та партнерства між Дубенською міською радою та Рокишкським муніципалітетом (Литва). Це сталося в рамках офіційного візиту литовської делегації на святкування Дня міста Дубно.
Впродовж минулого року відбувалися взаємні консультації між сторонами. З метою ознайомлення та поглиблення відносин представники нашого міста відвідали Рокишкіс з нагоди відзначення 522-ої річниці його заснування. І з початку війни литовські друзі підтримували місто Дубно не лише словом, а й ділом. Уже в перших днях березня з Рокишкіса надійшов гуманітарний вантаж та два пожежних автомобілі, яких в умовах підвищеної небезпеки дуже потребувала наша громада. У цей непростий час підтримка закордонних партнерів була для нас дуже цінною, адже допомогла впоратись зі складними викликами воєнного сьогодення.
Власне, із метою офіційного визначення взаємин, а також, аби привітати литовських друзів з Днем міста та подякувати за підтримку й допомогу, днями делегація з міста Дубно відвідала Рокишкіс. Під час цього візиту і була підписана Угода про співпрацю між Рокишкським районом  та містом Дубно. Документ скріпили підписами міський голова Дубна Василь Антонюк та мер Рокишкського району Рамунас Годеляускас. Угодою передбачається розвиток та зміцнення взаємовигідного співробітництва в культурній, економічній, освітній, спортивній та соціальній галузях. Під час урочистого прийому було окреслено напрямки подальшої співпраці. Також важливу увагу приділено обговоренню перспектив взаємодопомоги в умовах російської агресії, утвердження солідарності та спільних європейських цінностей.