У Дубні триває вакцинація населення від COVID-19

Одним з приорітетних напрямів діяльності КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Дубенської міської ради в ліквідації гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2. На базі закладу працює стаціонарний пункт щеплень від  COVID-19 та дві мобільні бригади. Вакцинація проводиться персоналом закладу, що пройшли навчання та отримали відповідні сертифікати.
Щеплення проводиться зареєстрованими в Україні та затвердженими ВООЗ вакцинами: Astra Zeneca; Pfizer, CoronaVac.
На 05.07.2021 року працівниками закладу проведено 4 09567 щеплень.
Вакцинація населення проводиться згідно наказу МОЗ України від 24.12.2020 р. № 3018 «Дорожня карта з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричинена корона вірусом SARS-CoV-2, і проведення масової вакцинації у відповідь на пандемію COVID-19 в Україні у 2020-2022 роках».
З метою пришвидшення темпів вакцинації населення в Рівненській області  та щоб надати можливість усім охочим віком від 18 років та 60+, а особливо тим, хто заздалегідь реєструвалися на чергу у Дії, відповідно із записом у листі очікування в Дії, Розпорядженням керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у зв’язку з поширенням на території Рівненської області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2 від 25.06.2021 р. №6 було створено 5  центрів вакцинації населення в області.
Згідно позачергового засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста Дубно, протоколом №18 від 17.06.2021 р. на базі Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради по вул. Майдан Незалежності, 1 створено Центр масової вакцинації населення з графіком роботи у вихідні та святкові дні з 9.00 год. до 15.00 год. До роботи в ЦВН залучені працівники КНП «ЦПМСД» Дубенської міської ради.
Лише на минулих вихідних  03-04 липня цією можливістю скористались 28 осіб.
В  ЦВН  здійснюється щеплення вакциною  CoronaVac.
До малобільного населення виїжджає мобільна бригада для проведення вакцинації на дому.  Для цього необхідно зв’язатись з сімейним лікарем або подзвонити в реєстратуру  за номером 03656  2 2011 та повідомити про бажання вакцинуватися.